Bedriftssentre

Gå til bedriftssenter

Alta

Mer

Kontakt

Telefon: 91 85 00 30
E-post: alta@telehuset.no

Adresse

Telehuset Alta
Løkkeveien 4
9510 Alta

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.30 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Askim

Mer

Kontakt

Telefon: 69 88 10 11
E-post: askim@telehuset.no

Adresse

Telehuset Askim
Henstad Alle 3b
1830 Askim

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.30
Lørdag: 09.00 - 14.00

Gå til bedriftssenter

Bodø (Stormyra)

Mer

Kontakt

Telefon: 97 13 74 00
E-post: bodo@telehuset.no

Adresse

Telehuset Bodø
Stormyrveien 8
8008 Bodø

Åpningstider

Mandag: 09.00 - 16.00
Tirsdag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Drammen

Mer

Kontakt

Telefon: 32 21 55 55
E-post: vinjesgate.drammen@telehuset.no

Adresse

Telehuset Drammen
Vinjesgate 10
3018 Drammen

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Flekkefjord

Mer

Kontakt

Telefon: 99 46 66 66
E-post: flekkefjord@telehuset.no

Adresse

Telehuset Flekkefjord
Kirkegaten 31
4400 Flekkefjord

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00
Lørdag: Stengt

Gå til bedriftssenter

Fornebu

Mer

Kontakt

Telefon: 815 44 757
E-post: salg.fornebu@telehuset.no

Adresse

Telehuset Fornebu
Snarøyveien 30c
1331 Fornebu

Åpningstider

Mandag - Torsdag: 09.00 - 16.00
Fredag: 09.00 - 15.00

Gå til bedriftssenter

Førde

Mer

Kontakt

Telefon: 90 68 05 05
E-post: forde@telehuset.no

Adresse

Telehuset Førde
Øyrane 2
6800 Førde

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00
Lørdag: Stengt

Gå til bedriftssenter

Halden

Mer

Kontakt

Telefon: 69 17 96 10
E-post: halden@telehuset.no

Adresse

Telehuset Halden
Storgata 4b
1767 Halden

Åpningstider

Mandag - Fredag: 09.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Helsfyr

Mer

Kontakt

Telefon: 22 68 05 55
E-post: helsfyr@telehuset.no

Adresse

Telehuset Helsfyr (tidligere Ensjø)
Karoline Kristiansensvei 5
0661 Oslo

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.30

Gå til bedriftssenter

Holbergsplass

Mer

Kontakt

Telefon: 23 36 62 00
E-post: holbergsplass@telehuset.no

Adresse

Telehuset Holbergsplass
Linstowsgate 6 (inngang Sven Brunsgate)
0166 Oslo

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

 

Gå til bedriftssenter

Jessheim

Mer

Kontakt

Telefon: 63 97 35 90
E-post: jessheim@telehuset.no

Adresse

Telehuset Jessheim
Trondheimsveien 64
2050 Jessheim

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Kongsberg

Mer

Kontakt

Telefon: 32 77 09 00
E-post: salg@rh-data.no

Adresse

Telehuset Kongsberg
Skolegt. 7
3611 Kongsberg

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Lillestrøm

Mer

Kontakt

Telefon: 930 01 630
E-post: lillestrom@telehuset.no

Adresse

Telehuset Lillestrøm
Nittedalsgata 12
2000 Lillestrøm

Åpningstider

Mandag-fredag 09.00-17.00

Gå til bedriftssenter

Mo i Rana

Mer

Kontakt

Telefon: 75 12 60 00
E-post: mo.i.rana@telehuset.no

Adresse

Telehuset Mo i Rana
Mellomvika 13
8322 Mo i Rana

Åpningstider

Mandag - Fredag: 07.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Molde

Mer

Kontakt

Telefon: 71 25 69 44
E-post: molde@telehuset.no

Adresse

Telehuset Molde
Grandfjæra 26
6415 Molde

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Nydalen

Mer

Kontakt

Telefon: 91 70 70 40
E-post: nydalen@telehuset.no

Adresse

Nydalsveien 28
0484 Oslo

Åpningstider

Mandag - fredag   09:00 – 16:00

Gå til bedriftssenter

Sogndal

Mer

Kontakt

Telefon: 95 00 01 74
Telefon butikk: 91 16 60 20

E-post: bedrift.sogndal@telehuset.no
E-post butikk: sogndal@telehuset.no

Adresse

Telehuset Sogndal
Sogningen Storsenter - Hovevegen 6
6856 Sogndal

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Butikk
Mandag - Fredag: 10.00 - 19.00
Lørdag: 10.00 - 18.00

Gå til bedriftssenter

Sorgenfri

Mer

Kontakt

Telefon: 73 94 97 00
E-post: teso@telehuset.no

Adresse

Telehuset Sorgenfri
Hornebergveien 1
7038 Trondheim

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Stavanger

Mer

Kontakt

Telefon: 51 82 83 84
E-post: stavanger@telehuset.no

Adresse

Telehuset Stavanger
Haugåsveien 36
4016 Stavanger

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Sørlandsparken

Mer

Kontakt

Telefon: 47 60 00 10
E-post: sorlandsparken@telehuset.no

Adresse

Telehuset Sørlandsparken
Barstølveien 5b
4636 Kristiansand S

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.30 - 16.30
Lørdag: Stengt

Gå til bedriftssenter

Tiller

Mer

Kontakt

Telefon: 73 94 98 40
E-post: tiller@telehuset.no

Adresse

Telehuset Tiller
Østre Rosten 8
7075 Tiller

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Tromsø

Mer

Kontakt

Telefon: 95 85 20 00
E-post: tromso@telehuset.no

Adresse

Telehuset Tromsø
Terminalgata 42
9019 Tromsø

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Gå til bedriftssenter

Vennesla

Mer

Kontakt

Telefon: 38 13 70 00
E-post: vennesla@telehuset.no

Adresse

Telehuset Vennesla
Skoleveien 2
4700 Vennesla

Åpningstider

Mandag - Fredag: 09.00 - 17.00
Torsdag: 09.00 - 19.00
Lørdag: Stengt

Gå til bedriftssenter

Voss

Mer

Kontakt

Telefon: 56510070
E-post: voss@telehuset.no

Adresse

Telehuset Voss
Hardangervegen 25
5700 Voss

Åpningstider

Måndag til fredag: 10:00 – 19:00

Laurdag: 10:00 – 18:00

Gå til bedriftssenter

Åsane

Mer

Kontakt

Telefon: 90 60 22 00
E-post: asane@telehuset.no

Adresse

Telehuset Åsane
Liamyrane 16
5132 Nyborg

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00